kontakt

  Zapytaj o naszą ofertę!  Bezbutlowe dystrybutory filtrujące do wody

  Zdrowa woda to podstawa – wybierz najlepszy dystrybutor

  Pozostaw kontakt,
  odpowiemy na Twoje pytania!

   Adres e-mail:

   Numer telefonu:

   Miejscowość:


   W pełni czysta, pozbawiona najdrobniejszych zanieczyszczeń kranówka w domu lub firmowym biurze niesie za sobą nieocenione profity. Bezbutlowe dystrybutory filtrujące do wody umożliwiają wygodne przygotowywanie w szklance zimnych napojów lub zaparzanie gorącej herbaty. Z kolei użytkowanie przefiltrowanej kranówki do działania wielu urządzeń, w tym na przykład ekspresu do kawy, pozwala wyeliminować osadzanie się kamienia na podzespołach tego typu sprzętu AGD.

   Aby przekonać się, jakie korzyści dają proponowane przez nas rozwiązania, przygotowaliśmy specjalną ofertę, umożliwiającą całkowicie bezpłatne wypróbowanie możliwości naszych bezbutlowych dystrybutorów. W czasie okresu próbnego przekonasz się o wygodzie tego rozwiązania oraz doskonałym smaku przefiltrowanej, idealnie czystej wody.

   Niemniej jednak nasza oferta to nie tylko sprzedaż innowacyjnego sprzętu. To także wyspecjalizowany serwis prezentowanych urządzeń oraz przyjazna obsługa klienta na najwyższym, w pełni satysfakcjonującym poziomie.

    
    
   • oszczędzaj środowisko i pieniądze
   • innowacyjny system filtracji minimalizujący ilość zanieczyszczeń
   • cykliczny, bezpłatny serwis
   • funkcja chłodzenia oraz grzania wody
   • niezmienne koszty eksploatacji
   • 100% naturalnych minerałów
    

   WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE MOŻLIWOŚCI NASZYCH FILTRÓW. SPRAWDŹ, JAKIE KORZYŚCI OTRZYMASZ!

    

   Przekonaj się, jakie korzyści płyną ze stosowania filtrów do wody. Są to m.in.:

   • eliminacja gromadzenia, przenoszenia i instalacji ciężkich butli z wodą,
   • bardziej estetyczne miejsce pracy, ze względu na brak konieczności magazynowania pełnych i pustych butli,
   • nieograniczony dostęp do wody pitnej – brak uzależnienia od ilości butli (dystrybutor filtrujący korzysta z wody płynącej w sieci wodociągowej),
   • stałe koszty eksploatacji, bez względu na ilość przefiltrowanej wody – zauważalna redukcja kosztów,
   • prosta instalacja dystrybutora.

   Co zyskasz, wybierając nasze bezbutlowe dystrybutory filtrujące?

   • innowacyjne urządzenia, których jakość potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i aprobatami technologii filtracji wody,
   • eliminację zbędnych formalności związanych z logistyką dostawy wody w butlach (regularne zamówienia, powierzchnia magazynowa, itp.),
   • prostotę obsługi i pewność funkcjonalności,
   • nieskończoną ilość przefiltrowanej wody, charakteryzującej się idealnym smakiem oraz najwyższą jakością,
   • obniżenie kosztów związanych z dostawą wody,
   • dostosowanie do wymogów stawianych przez Kodeks Pracy (w związku z zaopatrywaniem pracowników w wodę pitną),

   Dostępne dystrybutory wody

   Oferujemy różnego rodzaju dystrybutory wody. Różnią się one od siebie przede wszystkim zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Większość z nich pozwala nie tylko na dozowanie napoju, lecz także jego podgrzewanie lub chłodzenie. Dostępne urządzenia różnią się od siebie także wymiarami. Klient może sam zdecydować, jaki wariant sprawdzi się najlepiej w konkretnym miejscu.

   W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy doradzić, jaki dystrybutor wody do biura czy domu sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

   Dystrybutory z wodą do biura

   Oferujemy także dystrybutory wody do biura. Pozwalają one na zapewnienie dostępu do świeżego napoju pracownikom, kontrahentom oraz klientom odwiedzającym siedzibę danej firmy. Zainwestowanie w tego typu sprzęt wpływa bezpośrednio na wizerunek przedsiębiorstwa. Woda dla firm pozwala zapewnić lepsze warunki pracy, a także spełnić podstawowe obowiązki wynikające z przepisów Kodeksu Pracy i BHP.

   Dystrybutory filtrujące do wody są dostępne w stylowych wersjach, pozwalając na dopasowanie do wyposażenia danej przestrzeni. To estetyczne sprzęty, które wpisują się w aranżację i nie rzucają się w oczy. Z tego powodu sprawdzą się one w nawet najbardziej nowoczesnych biurach.

   Dystrybutory wody do domu

   Dostarczamy m.in. dystrybutory wody do domu. Nie są one tak popularne jak produkty dla firm, ale pozwalają na uzyskanie wymiernych korzyści we własnym gospodarstwie domowym. Umożliwiają przede wszystkim łatwe nalewanie cieczy do naczyń, bez konieczności podnoszenia i przechylania ciężkich baniaków. Takie urządzenia sprawdzają się przede wszystkim nowoczesnych domach i mieszkaniach, gdzie stawia się na automatyzację większości czynności. Nasze dystrybutory z wodą są dostępne także w mniejszych wersjach, dlatego sprawdzą się doskonale w prywatnych kuchniach.

   Dystrybutory filtrujące do wody

   W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko urządzenia na baniaki z wodą umieszczane w ich górnej części, lecz także te, które pozwalają na oczyszczanie cieczy pochodzącej z wodociągów. Dystrybutory filtrujące do wody tego typu sprawdzą się doskonale zarówno w domach, jak i obiektach firmowych. Podłączenie ich bezpośredni do rur pozwala na uzyskanie cieczy o odpowiednich walorach smakowych i zapachowych. Regularnie wymieniane filtry zapewniają sprawne działanie, usuwając z wody kamień szkodzący urządzeniom elektrycznym czy chlor.

   Urządzenia filtrujące wodę tego typu są niezwykle wygodne w użyciu i ekologiczne. Ograniczają zużycie plastikowych butelek, dlatego sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie zapotrzebowanie na czystą ciecz jest ogromne. Oferujemy je w kilku wersjach. Każdy użytkownik może dopasować dystrybutor filtrujący do wyposażenia danego wnętrza oraz własnych potrzeb. Bezbutlowe sprzęty zapewniają bowiem wygodę nieporównywalną do sprzętów, które wymagają uzupełniania dużymi baniakami.

   Dostarczamy wodę i dystrybutory przede wszystkim klientom z Poznania i okolicznych miejscowości. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne, jak i całe przedsiębiorstwa, gdzie zwykle pracuje co najmniej kilkadziesiąt zatrudnionych ludzi. Zapraszamy do kontaktu – ustalimy szczegóły zlecenia i pomożemy dobrać odpowiedni dystrybutor do Twoich potrzeb.