kontakt

Zapytaj o naszą ofertę!

Woda do domu dla Twojej rodziny

Zdrowa, smaczna – bo prosto z gór

Powszechnie znana informacja, że ciało człowieka składa się w około 70 % z wody powinna wszystkim uświadomić, jak bardzo jest ona ważna dla naszego zdrowia. W trosce o siebie i swoich bliskich warto zatem skorzystać z usługi dystrybucji naszej żywieckiej Perły prosto do domu. Doskonale gasi pragnienie, pomaga skutecznie nawodnić organizm, a także idealnie nadaje się do parzenia herbaty i kawy, których smak bez wątpienia zostanie doceniony przez całą Twoją rodzinę lub odwiedzających Cię gości.

Woda z dostawą do domu jest zawsze czysta i świeża, dzięki czemu doskonale nadaje się także do przygotowywania posiłków dla niemowląt. Dodatkowo, w celu podniesienia komfortu korzystania z butli, umożliwiamy wynajęcie lub zakup wygodnego dystrybutora. Jego oryginalny design idealnie wpisze się w aranżację każdej kuchni, jadalni lub eleganckiego salonu.

Wygoda dla Twojej rodziny

Kupujesz zgrzewki wody w sklepie i nosisz je do domu? Wodę „Żywiec Perła” będziemy dowozić Ci za darmo do domu.

I trafi do Ciebie praktycznie prosto z górskiego źródła!

Docenisz nas za szybkość obsługi oraz profesjonalny i miły serwis. Odczujesz, że nam naprawdę zależy na tym, by nasi Klienci mieli dostęp do świeżej wody.

Zawsze świeżej!

Wybierzemy odpowiednie rozwiązanie
Skontaktuj się z nami!

Czysta i świeża woda w gospodarstwie domowym staje się nie tylko sposobem na odpowiednie nawodnienie organizmu, ale także podstawowym składnikiem przygotowywanych potraw. Skontaktuj się z nami telefoniczne, e-mailowo lub przez formularz na naszej stronie, abyśmy mogli wspólnie wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie formę dostawy.

Oszczędzaj pieniądze i środowisko

Korzystanie z naszych usług niesie za sobą szereg korzyści, które od razu są zauważalne po rozpoczęciu z nami współpracy. Czysta i świeża woda z dostawą do domu przede wszystkim eliminuje konieczność osobistego jeżdżenia do sklepów i kupowania pojedynczych butelek. Sam dojazd do marketu, a następnie dźwiganie nierzadko ciężkich zgrzewek od teraz przestanie należeć do Twoich obowiązków. Dodatkowo, dystrybucja wody do domu to tańsze rozwiązanie niż zaopatrywanie się w mniejsze, najczęściej półtora litrowe butelki.

Ponadto, nasza dostawa eliminuje również konieczność składowania wspomnianych plastikowych opakowań. Dzięki temu produkujesz mniej śmieci, co sprawia, że realnie przyjmujesz proekologiczną postawę. Warto pamiętać, że postępując w ten sposób przyczyniasz się do ochrony środowiska, dając swoim dzieciom przepiękny przykład zdrowego stylu życia.