kontakt

Zapytaj o naszą ofertę!

Woda dla Twojej rodziny

Zdrowa, smaczna – bo prosto z gór

Woda Żywiec Perła zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku, doskonale nawadnia go, odtruwa i odkwasza. Świetnie gasi pragnienie, działa antyrakowo (likwiduje wolne rodniki) oraz zwiększa przyswajalność minerałów i witamin.

Utrzymuje i równoważy pH organizmu i w ten sposób wytwarza środowisko, które likwiduje bakterie, zapalenia i choroby.

Żywiec Perła ma najwyższy odczyn zasadowy wśród wód mineralnych dostępnych na rynku – aż 8,2 pH. Lekarze polecają pić wodę zasadową.

Niska mineralizacja wód żywieckich sprawia, że Żywiec Perła nie zmienia smaku napojów i posiłków, świetnie rozpuszcza zawarte w stosowanych surowcach składniki odżywcze oraz jest doskonała dla niemowląt.

 

Wygoda dla Twojej rodziny

Kupujesz zgrzewki wody w sklepie i nosisz je do domu? Wodę „Żywiec Perła” będziemy dowozić Ci za darmo do domu.

I trafi do Ciebie praktycznie prosto z górskiego źródła!

Docenisz nas za szybkość obsługi oraz profesjonalny i miły serwis. Odczujesz, że nam naprawdę zależy na tym, by nasi Klienci mieli dostęp do świeżej wody.

Zawsze świeżej!

Wybierzemy odpowiednie rozwiązanie
Skontaktuj się z nami!

Naturalna woda źródlana o niskiej mineralizacji jest bardzo przydatna w gospodarstwie domowym – do przyrządzania posiłków i napojów, gdyż nie zmienia ich smaku i dobrze rozpuszcza zawarte w stosowanych surowcach składniki odżywcze.

Oszczędzaj pieniądze i środowisko

Policz, ile zaoszczędzisz: zapłacisz mniej za wodę, nie wydasz na dowożenie jej ze sklepu i zaoszczędzisz czas.

A woda – świeża, smaczna i zdrowa – zawsze będzie w domu!

Nie będziesz się już też martwić o puste butelki po wodzie. Spróbuj policzyć, ile tych 1,5-litrowych butelek do tej pory trafiało u Ciebie do kosza. Ten problem zniknie od razu!

Żywiec Perła jest także doskonała do przyrządzania posiłków dla niemowląt. Zachowuje swoją pierwotną czystość i jest pozbawiona zanieczyszczeń chemicznych oraz mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia