kontakt

  Zapytaj o naszą ofertę!  Woda do domu dla Twojej rodziny

  Zdrowa, smaczna – bo prosto z gór

  Powszechnie znana informacja, że ciało człowieka składa się w około 70% z wody, powinna wszystkim uświadomić, jak bardzo jest ona ważna dla naszego zdrowia. W trosce o siebie i swoich bliskich warto zatem skorzystać z usługi dystrybucji naszej żywieckiej Perły prosto do domu. Doskonale gasi pragnienie, pomaga skutecznie nawodnić organizm, a także idealnie nadaje się do parzenia herbaty i kawy, których smak bez wątpienia zostanie doceniony przez całą Twoją rodzinę lub odwiedzających Cię gości.

  dziecko pije wodęWoda z dostawą do domu jest zawsze czysta i świeża, dzięki czemu doskonale nadaje się także do przygotowywania posiłków dla niemowląt. Dodatkowo w celu podniesienia komfortu korzystania z butli, umożliwiamy wynajęcie lub zakup wygodnego dystrybutora.

  Jego oryginalny design idealnie wpisze się w aranżację każdej kuchni, jadalni lub eleganckiego salonu.

  Wygoda dla Twojej rodziny

  Kupujesz zgrzewki wody w sklepie i nosisz je do domu? Wodę „Żywiec Perła” będziemy dowozić Ci za darmo.

  I trafi do Ciebie praktycznie prosto z górskiego źródła!
  dostawca

  Docenisz nas za szybkość obsługi oraz profesjonalny i miły serwis. Odczujesz, że nam naprawdę zależy na tym, by nasi Klienci mieli dostęp do świeżej wody.

  Zawsze świeżej!

  Wybierzemy odpowiednie rozwiązanie
  Skontaktuj się z nami!

  Czysta i świeża woda w gospodarstwie domowym staje się nie tylko sposobem na odpowiednie nawodnienie organizmu, ale także podstawowym składnikiem przygotowywanych potraw. Skontaktuj się z nami telefoniczne, e-mailowo lub przez formularz na naszej stronie, abyśmy mogli wspólnie wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie formę dostawy.

  Oszczędzaj pieniądze i środowisko

  Korzystanie z naszych usług niesie za sobą szereg korzyści, które od razu są zauważalne po rozpoczęciu z nami współpracy. Czysta i świeża woda z dostawą do domu przede wszystkim eliminuje konieczność osobistego jeżdżenia do sklepów i kupowania pojedynczych butelek. Sam dojazd do marketu, a następnie dźwiganie nierzadko ciężkich zgrzewek od teraz przestanie należeć do Twoich obowiązków. Dodatkowo dystrybucja wody do domu to tańsze rozwiązanie niż zaopatrywanie się w mniejsze, najczęściej półtora litrowe butelki.

  kobieta z dzieckiemPonadto nasza dostawa eliminuje również konieczność składowania wspomnianych plastikowych opakowań. Dzięki temu produkujesz mniej śmieci, co sprawia, że realnie przyjmujesz proekologiczną postawę. Warto pamiętać, że postępując w ten sposób, przyczyniasz się do ochrony środowiska, dając swoim dzieciom przepiękny przykład zdrowego stylu życia.

  Jakie korzyści niesie za sobą dostawa wody do domu?

  Dostawa wody do domu jest przede wszystkim wygodna. Wystarczy ustalić z nami szczegóły dłuższej współpracy, by cieszyć się wodą w baniakach dostarczaną regularnie, kilka razy w tygodniu czy miesiącu. Do największych zalet tego rozwiązania można zaliczyć:

  • brak konieczności samodzielnego kupowania i transportowania wody do domu – to dobra opcja przede wszystkim dla tych osób, które nie mają własnych samochodów lub mieszkają na wysokich piętrach,
  • możliwość wybrania dowolnej częstotliwości dostarczania naszych produktów i liczby baniaków,
  • uniwersalność – dostarczona woda nadaje się zarówno do picia, jak i gotowania czy przygotowywania posiłków i napojów dla dzieci,
  • świeża, butelkowana woda dostępna od ręki – to świetne rozwiązanie przede wszystkim gospodarstwach domowych, w których nie ma możliwości korzystania z cieczy kranowej,
  • duże baniaki – to ekologiczność i oszczędność, w stosunku do 1,5-litrowych butelek dostępnych w supermarketach.

  Nasi pracownicy zajmą się dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres, niezależnie, czy jest to mieszkanie, czy siedziba firmy. Donosimy galony z wodą także do lokali na wysokich piętrach, co jest ogromnym odciążeniem dla ich mieszkańców. Dbamy o wygodę i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Woda dla domu dostosowana do Twoich potrzeb

  Woda dla domu jest dostarczana przez naszą firmą na zasadach ustalonych z danym klientem. Konsultujemy, jakie jest zapotrzebowanie na wodę pitną w konkretnym budynku. Bierzemy pod uwagę m.in. liczbę osób, a także sposób korzystania z cieczy. Jeśli gotujesz z wykorzystaniem wody butelkowanej, prawdopodobnie cykliczne zamówienie będzie większe.

  Wiemy, że potrzeby naszych klientów mogą zmieniać się z biegiem czasu. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli nagle w Twoim gospodarstwie domowym zapotrzebowanie na wodę staje się mniejsze lub większe, wystarczy nas o tym poinformować. Dostosujemy kolejne dostawy do aktualnych wymagań każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie zmienia się w zależności od pory roku, liczby osób aktualnie mieszkających w budynku oraz wielu innych czynników. Zapewniamy łatwy kontakt, dlatego bez problemu poinformujesz nas o chęci modyfikacji warunków współpracy.

  Nie tylko woda

  Stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego z naszej oferty korzystają klienci o zróżnicowanych potrzebach. Wielu z nich stosuje dostarczoną przez nas wodę przede wszystkim do picia lub gotowania. Miłośnicy nowinek technologicznych decydują się jednak na ciekawe urządzenie, jakim jest dystrybutor wody do domu. Działa on podobnie jak sprzęty powszechnie pojawiające się w poczekalniach czy biurach. To ułatwienie da osób, które chcą wygodniej nalewać wodę z dużych pojemników do szklanek i innych naczyń.

  Zajmujemy się nie tylko transportowaniem wody, lecz także dostarczaniem wspomnianych urządzeń. Z tego powodu możemy zaoferować kompleksowe usługi, dostosowane do potrzeb danego klienta. Dysponujemy pojazdami, w których mieścimy zarówno zamówiony sprzęt, jak i baniaki z wodą.

  Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości. Z chęcią dowieziemy wodę prosto pod wskazany adres.

  Dystrybucja Wody