kontakt

Zapytaj o naszą ofertę!

Woda dla Twojej firmy

Oferujemy najczystszą wodę i najprostsze warunki współpracy. Wysoką jakość wody i jej walory zdrowotne łączymy z dobrą ceną!

Jasne zasady, pełne zaufanie

Działamy wyłącznie w oparciu o standardy klarowne, jak nasza Woda Żywiec Perła. Dostarczamy ją zarówno do małych firm oraz biur, jak i dużych przedsiębiorstw bez dodatkowych opłat. Jesteśmy zawsze na czas i przywozimy jej tyle, ile potrzebujesz. Jest ona za każdym razem świeża i smaczna, a dzięki nam będziesz miał ją zawsze przy sobie. Ponadto, oferujemy w niezwykle konkurencyjnych cenach dystrybutory lub umożliwiamy wynajęcie ich za symboliczną opłatą.

Skorzystaj z naszej porady
Skontaktuj się z nami!

Przyjazny serwis

Dystrybucja wody dla firm i biur w naszym wykonaniu to gwarancja w pełni satysfakcjonującej współpracy. Traktujemy klientów jak najlepszych przyjaciół – w razie potrzeby jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Przywozimy nie tylko zamówione butle, ale i podpowiemy jak je przechowywać i montować. W razie awarii dystrybutora, służymy pomocą przy zweryfikowaniu usterki oraz jej skutecznym wyeliminowaniu.

Dobra cena

Wysokiej jakości woda i świetny, przyjazny serwis – to połączenie możesz mieć za niebywale niską cenę. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej dystrybucji i zasad korzystania z naszych usług. Nie czekaj! Koszty są naprawdę niewielkie, a smak żywieckiej Perły bez wątpienia zostanie doceniony przez wszystkich pracowników oraz gości w Twojej firmie lub biurze.

Jeśli kiedykolwiek korzystając z podobnych usług zabrakło Ci wody, a dodatkowo byłeś zobowiązany dopłacić za dodatkowe dostawy to nie zastanawiaj się dłużej. Z nami takiej sytuacji nigdy nie doświadczysz – Żywiec Perła będzie zawsze świeża, smaczna i na czas.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
tel. 609 502 442

Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób miało dostęp do zdrowej i świeżej wody.