kontakt

  Zapytaj o naszą ofertę!  Woda dla Twojej firmy

  Oferujemy najczystszą wodę i najprostsze warunki współpracy. Wysoką jakość wody i jej walory zdrowotne łączymy z dobrą ceną!

  Jasne zasady, pełne zaufanie

  Działamy wyłącznie w oparciu o standardy klarowne, jak nasza Woda Żywiec Perła. Dostarczamy ją zarówno do małych firm oraz biur, jak i dużych przedsiębiorstw bez dodatkowych opłat. Jesteśmy zawsze na czas i przywozimy jej tyle, ile potrzebujesz. Jest ona za każdym razem świeża i smaczna, a dzięki nam będziesz miał ją zawsze przy sobie. Ponadto oferujemy w niezwykle konkurencyjnych cenach dystrybutory lub umożliwiamy wynajęcie ich za symboliczną opłatą.

  Skorzystaj z naszej porady
  Skontaktuj się z nami!

  Przyjazny serwis

  Dystrybucja wody dla firm i biur w naszym wykonaniu to gwarancja w pełni satysfakcjonującej współpracy. Traktujemy klientów jak najlepszych przyjaciół – w razie potrzeby jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Przywozimy nie tylko zamówione butle, ale i podpowiemy, jak je przechowywać i montować. W razie awarii dystrybutora, służymy pomocą przy zweryfikowaniu usterki oraz jej skutecznym wyeliminowaniu.

  przyjazny serwis

  Dobra cena

  Wysokiej jakości woda i świetny, przyjazny serwis – to połączenie możesz mieć za niebywale niską cenę. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej dystrybucji i zasad korzystania z naszych usług. Nie czekaj! Koszty są naprawdę niewielkie, a smak żywieckiej Perły bez wątpienia zostanie doceniony przez wszystkich pracowników oraz gości w Twojej firmie lub biurze.

  Jeśli kiedykolwiek korzystając z podobnych usług, zabrakło Ci wody, a dodatkowo byłeś zobowiązany dopłacić za dodatkowe dostawy, to nie zastanawiaj się dłużej. Z nami takiej sytuacji nigdy nie doświadczysz – Żywiec Perła będzie zawsze świeża, smaczna i na czas.

  Dostawy wody do firm w Poznaniu i okolicach

  Kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do przedsiębiorców. Realizujemy dostawy wody do firm na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. W ten sposób pracodawca może zapewnić swoim pracownikom i klientom świeży, czysty napój. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w biurach, jak i ośrodkach medycznych czy fabrykach. Woda jest bowiem sposobem na zaspokojenie podstawowych potrzeb każdego człowieka.

  Pracodawca, dbając o zdrowie i komfort swoich pracowników, może skorzystać z usług dostawcy wody do biur. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Wśród nich można wyróżnić takie korzyści, jak:

  • świeża woda dostarczana prosto do firmy każdego dnia lub rzadziej, w zależności od zużycia napoju w danym miejscu i ustaleń,
  • brak konieczności organizowania samodzielnego transportu baniaków, które często ważą nawet kilkadziesiąt kilogramów,
  • brak konieczności magazynowania dużych ilości baniaków – są one bowiem dostarczane na bieżąco,
  • możliwość zapewnienia wody pracownikom i klientom, wpływając na ich komfort i spełniając obowiązki wynikające z przepisów BHP.

  Woda dla firm to sposób na poprawienie wizerunku danego miejsca pracy, zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów czy pracowników. To ważne zwłaszcza w sezonie letnim, gdy zapotrzebowanie na wodę pitną jest znacznie większe. Realizujemy dostawy sprawnie, ustalając wszystkie kwestie z przedsiębiorcą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy doskonałą jakość wody, jej terminowe dostarczenie oraz możliwość zmodyfikowania warunków współpracy, gdy zmienią się Twoje bieżące potrzeby.

  Woda do biura to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych miejsc pracy, jak i tych znacznie większych. Możemy dostarczać baniaki, które pozwolą na zaspokojenie potrzeb nawet kilkuset pracowników. Realizujemy też dostawę wody do domu, dzięki czemu możesz cieszyć się takim udogodnieniem także po powrocie z pracy. Baniaki umieszczone w dystrybutorach umożliwiają bowiem łatwe dozowanie – zarówno cieczy ciepłej, jak i zimnej.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
  tel. 609 502 442

   

  Zależy nam na tym, by jak najwięcej osób miało dostęp do zdrowej i świeżej wody.

  rodzaje butelek