kontakt

  Zapytaj o naszą ofertę!  Jaką wodę zamawiać do restauracji?

  Woda kranowa, choć zdatna do picia, nie cieszy się najwyższą jakością. Jej smak oraz właściwości nie zawsze są satysfakcjonujące, dlatego wielu z nas sięga po wodę mineralną. Dystrybucja dobrej jakościowo wody jest szczególnie ważna w punktach usługowych takich jak restauracje. Z jakiego rodzaju wody korzysta się w lokalach gastronomicznych? W niniejszym artykule podpowiadamy, jakie rozwiązania się sprawdzają.

  Woda dostarczana w galonach – dlaczego to dobry wybór?

  Jednym z popularnych rozwiązań, z których korzystają restauracje, jest zamawianie wody dostarczanej w galonach. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, które mogą przekonać do tego wyboru nawet najbardziej niezdecydowanych właścicieli restauracji. Przede wszystkim, źródlana woda w galonach jest wygodna w transporcie i przechowywaniu. Duże pojemniki pozwalają na zaopatrzenie restauracji na dłuższy czas, co oznacza mniejszą ilość dostaw i mniejsze obciążenie dla personelu.

  Woda dostarczana w galonach może być również bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Wiele firm oferuje usługę odbioru pustych pojemników i ich ponownego napełnienia, co zmniejsza ilość odpadów generowanych przez opakowania jednorazowe. Ponadto oferowana przez nas w Poznaniu woda w galonach pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, co jest gwarancją jej wartości i wyjątkowego smaku.

  Woda w dystrybutorach – wygodna opcja dla personelu

  Alternatywą dla wody dostarczanej w galonach jest korzystanie z dystrybutorów wody. Dystrybutory te są szczególnie wygodne dla personelu, który dzięki nim ma zapewniony stały dostęp do świeżej wody podczas pracy. Dystrybutory eliminują przy tym konieczność przechowywania dużych ilości butelek. Co więcej, wiele urządzeń zapewnia możliwość serwowania wody o różnych temperaturach – zimnej, letniej czy gorącej. Dzięki temu każdy może wybrać napój idealny dla siebie.